Magazyn EX :: Numer
login/mail
hasło

Witamy,
aby używać spersonalizowanych funkcji, zaloguj się lub zarejestruj.

Strona główna - Autor: Aleksandra Rutkowska


NHP i STAHL oświetlają elektrownie w Nowej Południowej Walii

Dwie z największych elektrowni Nowej Południowej Walii w Australii podczas ostatniej modernizacji instalacji oświetleniowych wybrały rozwiązania NHP STAHL.

Aleksandra Rutkowska

Strona: 62
Dział: Strefy Ex

Obie elektrownie podczas modernizacji poszukiwały do swoich obiektów nowych produktów oświetleniowych. Spośród wielu rozpatrywanych propozycji wybrano ofertę NHP-STAHL.

Awaryjne oprawy oświetleniowe firmy R.STAHL uzyskały świadectwa dopuszczenia wydane przez CNBOP

Aleksandra Rutkowska

Strona: 10

Słowa kluczowe: oświetlenie
Zgodnie z przepisami prawnymi obowiązującymi od 2010 roku oprawy oświetleniowe do oświetlenia awaryjnego powinny posiadać świadectwo dopuszczenia wydane przez jednostki badawczo-rozwojowe Państwowej Straży Pożarnej. Oprawy serii EXLUX 6000 oraz 6008 firmy R.STAHL, dostarczane przez ASE , jako pierwsze na polskim rynku markowe oprawy uzyskały takie świadectwo.

Technologia HMI na wielozadaniowym statku „Mellum”

Aleksandra Rutkowska

Strona: 32
Dział: Strefy Ex

Słowa kluczowe: panel HMI przemysł off-shore
Firma R. STAHL wyposaża statki w technologię automatyzacji od początku lat dziewięćdziesiątych. Jest jednym z niewielu dostawców produkujących przeciwwybuchowe systemy HMI z certyfikatem fabrycznym DNV. Ich wszechstronność, elastyczność zastosowań, bogata funkcjonalność, otwartość skierowana na komunikację i oprogramowanie oraz duża łatwość obsługi ekranów dotykowych, a także praktyczna, modularna budowa sprawiają, że rozwiązania te są przyjazne i ukierunkowane na przyszłe zastosowania dla wielu zadań wizualizacji, monitoringu, kontroli i sterowania nawet w najcięższych warunkach.

Modernizacja instalacji oświetlenia obiektu związanego z przesyłem gazu

Aleksandra Rutkowska

Strona: 7

Inwestor zlecił wymianę opraw świetlówkowych i żarowych na nowoczesne oprawy w technologii LED producenta R.STAHL o identycznych parametrach natężenia oświetlenia.

W najnowszym numerze:

Patronujemy:

 

 

ZBRUI ATEX ENERGO ZBF Strefy Ex